Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Przewłoka - Oferty wynajmu nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

2 200 zł37,75 m² 58,28 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, 2 pokojowe mieszkanie przy Uniwersytecie Pomorskim ul. Kniaziewicza, inwestycja Soho 2. Na powierzchni 37,35 m2 znajdują się: wygodna sypialnia, ustawny salon z aneksem kuchennym, przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł46,10 m² 43,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

* oferta skierowana do osób polskojęzycznych Słoneczne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ul. Garncarskiej w Słupsku. Centrum miasta, idealna lokalizacja! Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł32,73 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 32,73 m2 położone na 1 piętrze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Piastów przy ulicy Braci Gierymskich w Słupsku. Mieszkanie jednostronne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł38 m² 38,16 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne Mieszkanie po Remoncie ul. Rolnicza, tomaszów Lubelski Szukasz komfortowego miejsca, w którym wszystko pachnie nowością? Mam do wynajęcia jasne, przytulne mieszkanie o powierzchni 38.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²932,44 m² 32 635 zł

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Adres: ul. Marynarki Polskiej 47, ustka Powierzchnia uż.: 932,44 m2 Grunt: dz. ewid. nr 173, o pow. 698 m2 Cena: 35zł/m2 Poczta Polska S.A. w ramach projektu specjalnego prezentuje nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem dwupokojowe mieszkanie o pow. 50 m.kw. usytuowane I piętrze bloku wielorodzinnego znajdującego się przy ulicy Księżnej Zofii (dawniej Sołdka) na słupskim Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł47,46 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne 2 pokoje na os. Batorego, ul. Mochnackiego gotowe do zamieszkania od zaraz Szukasz mieszkania, do którego wchodzisz z walizką i od razu mieszkasz, bez stresu, remontów.

Szczegóły ogłoszenia

24 zł/m²250 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA wynajem lokal usługowo-handlowy usytuowany niemal w ścisłym Centrum Słupska, a dokładnie przy ulicy Szymanowskiego. Budynek, w którym znajduje się oferowany lokal w części.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł1 110 m² 6,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu mieszkania pracowniczego dostępne od 1 czerwca! Szukasz komfortowego miejsca dla pracowników w świetnej lokalizacji? Mam idealną ofertę! Do wynajęcia przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

45,83 zł/m²12 m² 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Poszukujesz biura do wynajęcia? zadzwoń! Oferta dotyczy pomieszczenia o pow. 12 m2. Podana kwota czynszu najmu jest kwotą netto. Oferujemy również inne pomieszczenia: od 12 m2 do 200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Przewłoka

Przewłoka,pomorskie

2 000 zł1 200 m² 1,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wójt gminy ustka Ogłasza I ustny przetarg nieograniczony na wydzierżawienie na okres od 01 czerwca 2016 roku do 15 września 2020 roku niżej wymienionych nieruchomości stanowiących mienie komunalne.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij